ALÜMİNYUM SÜPÜRGELİKLER

ALÜMİNYUM SÜPÜRGELİKLER (ALUMINUM SKİRTİNG PROFİLES)

Alüminyum süpürgelik ürünlerimiz aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz modelin üzerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Üzerinde bulunan kodlar ürünlerin isimleri olup yanındaki sayılar milimetre cinsinden yüksekliklerini temsil eder. Ürünlerin sayfalarına giriş yapamadan aradığınız yükseklik beğendiğiniz modelde var mı anlayabilirsiniz.

   

Mekanınızda kullanacağınız alüminyum süpürgelikler mekanınıza farklı bir konsept katacaktır. Alanın büyüklüğüne göre belirleyeceğiniz yükseklik seçenekleri ile her büyüklükteki alana en uygun süpürgeliği bulabilirsiniz. Belirleyeceğiniz modelin düzlüğü veya kıvrımları ile duvar kenarlarında apayrı bir dekor oluşturacaksınız. Web sitemizi inceleyerek diğer süpürgelik modellerimizi ve diğer çeşitleri inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi, sipariş ve keşif talepleriniz için 0216 305 2352  numaralı ofis telefonumuzdan, 0532 502 2813 numaralı satış temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Projeleriniz için altaszemin@gmail.com adresine mail atarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine ürün satışı ve montajı hizmetimiz vardır. Mağazalarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon ile irtibat kurarak fiyat bilgisi ve detaylı bilgi almanız mümkün. Mail adresimiz üzerinden projelerinizi ileterek fiyat çalışması alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir