Alüminyum Süpürgelik Nedir?

Alüminyum Süpürgelik Nedir?

Alümiyum süpürgelik adındanda anlaşılabileceği gibi alüminyum esaslı köşe profilleridir. Yapısı itibari ile nem, rütübet ve su baskınından kesinlikle etkilenmez.Darbelere karşı ultra dayanıklıdır. Uzun yıllar en yoğun mekanlarda dahi kullanım imkanı sunar. Kullanıldığı mekanda üzerindeki kendine has eloksal rengi ile farklı bir hava katar. Alüminyumun parlaklığını mekana yansıtır. İsteğe bağlı olarak eloksal renk istemeyip, farklı renklerde mekanında konsept uygulamak isteyen müşterilerimiz içinde Renkli Alüminyum Süpürgelik üretmemiz mümkün. 

Bizlere ulaşarak güncel alüminyum süpürgelik fiyatlarını almanız mümkün. Farklı model ve yükseklikleri ile göz kamaştırıcı alüminyum süpürgeliklerimizi incelemek için ziyaret edin.

Ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

ALÜMİNYUM SÜPÜRGELİKLER

 

Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin İrtibata Geçin

İletişim : 0216 305 2352

Müşteri Temsilcisi : 0532 502 2813

Mail: altaszemin@gmail.com

 

 

Türkiye’nin her yerine ürün satışı ve montajı hizmetimiz vardır. Mağazalarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon ile irtibat kurarak fiyat bilgisi ve detaylı bilgi almanız mümkün. Mail adresimiz üzerinden projelerinizi ileterek fiyat çalışması alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir